Integrity (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Core
gl: Núcleo

en: Menu
gl: Menú

en: Tabs
gl: Lapelas

en: wide
gl: grosa

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
