Integrity (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Core
hi: कोर

en: Menu
hi: सूची

en: Tabs
hi: टैब्स

en: mobile
hi: चलनशील

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
hi: कई क्षेत्रों और एक उत्तरदायी, मोबाइल-पहले लेआउट के साथ एक लचीला, पुन: प्रशंसनीय विषय

en: Site header
hi: साइट हेडर
