Integrity (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Core
lt: Branduolys

en: Menu
lt: Meniu

en: Tabs
lt: Kortelės

en: wide
lt: platus

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
lt: Lanksti mobiliems įrenginiams pritaikyta tema su daug regionų galimybė keisti spalvas.

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
