Integrity (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Core
fa: هسته

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: mobile
fa: موبایل

en: Submitted by @author_name on @date
fa: تقدیم شده توسط  @author_name در @date
