Integrity (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Core
el: Πυρήνας

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: mobile
el: Κινητό

en: wide
el: πλατύ

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
el: Μια ευέλικτη θεματική παραλλαγή με πολλές ζώνες, δυνατότητα αλλαγής των χρωματικών συνδυασμών και responsive, mobile-first διάταξη.

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας

en: narrow
el: στενό
