Integrity (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Core
uk: Ядро

en: Tabs
uk: Вкладки

en: mobile
uk: мобільний

en: wide
uk: широкий

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
uk: Гнучка, адаптивна тема, з великою кількістю областей та можливістю зміни кольору, з підтримкою компоновки "mobile-first" (в першу чергу для мобільних пристроїв).

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: narrow
uk: вузький

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
