Integrity (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Core
he: ליבה

en: Tabs
he: לשוניות

en: mobile
he: ניידים

en: wide
he: רחב

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
