Integrity (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Core
fi: Ydin

en: Menu
fi: Valikko

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Front Page Slideshow
fi: Etusivun diaesitys

en: mobile
fi: mobiili

en: wide
fi: laaja

en: Show slideshow
fi: Näytä diaesitys (esim. vaihtuva kuvabanneri)

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
fi: Valinta näyttää vaihtuvan kuvabannerin etusivulla.

en: You can change the description and URL of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
fi: Kuvien kuvausta ja osoitetta, johon kuvaa klikkaamalla siirrytään voidaan vaihtaa oheisista asetuksista.

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
fi: Joustava, uudelleenväritettävä teema, jossa on paljon sisältöalueita ja mobiilioptimoitu ulkoasu.

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste

en: narrow
fi: kapea

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
