Integrity (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Core
ro: Nucleu

en: Tabs
ro: Taburi

en: mobile
ro: mobil

en: wide
ro: larg

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ro: O temă flexibilă, care oferă posibilitatea de a fi recolorată, compusă din mai multe regiuni și cu aranjament adaptabil la dispozitivele mobile.

en: Site header
ro: Antet sit

en: narrow
ro: îngust

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
