IntelligenceBank DAM Connector (3.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: URL to file
hr: URL ka datoteci
