IntelligenceBank DAM Connector (3.0.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Loop
ca: Bucle

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Source type
ca: Tipus d'origen

en: Debug
ca: Depuració

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Media settings
ca: Paràmetres del mèdia

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: URL to file
ca: URL al fitxer

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Remote URL
ca: URL remota

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: "File" media source configuration
ca: Configuració de l'origen del mèdia "Fitxer"
