IntelligenceBank DAM Connector (3.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Global settings
ta: தளமுழுமைக்குமான அமைவுகள்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Alternative text
ta: மாற்று உரை
