IntelligenceBank DAM Connector (4.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Settings
et: Seaded

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Loop
et: Silmus

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Debug
et: Siluma

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Media settings
et: Meedia seaded

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: "File" media source configuration
et: "Fail" meedia allika konfiguratsioon

en: Show playback controls
et: Näita esituse juhtvalikuid
