IntelligenceBank DAM Connector (4.0.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Loop
fr: Boucle

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Source type
fr: Type source

en: Enable debug mode
fr: Activer le mode de débogage

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Media settings
fr: Paramètres Media

en: Alternative text
fr: Alternative textuelle

en: Description text
fr: Texte de description

en: Remote URL
fr: URL distante

en: Stacked
fr: Empilé

en: Media type
fr: Type de média

en: "File" media source configuration
fr: Configuration de la source du média "Fichier"

en: Show playback controls
fr: Afficher les contrôles de lecture
