IntelligenceBank DAM Connector (4.1.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Settings
uk: Налаштування

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Loop
uk: Цикл

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Source type
uk: Тип джерела

en: Regular
uk: Звичайна

en: Debug
uk: Зневадження

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Media settings
uk: Налаштування медіа

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: Remote URL
uk: Віддалений URL

en: Media Type
uk: Тип носія

en: Streaming
uk: Мовлення

en: Direct
uk: Прямий

en: Link Type
uk: Тип посилання

en: Media type
uk: Тип носія

en: "File" media source configuration
uk: Конфігурація джерела медіа "Файл"

en: Show playback controls
uk: Відображати елементи керування відтворенням
