IntelligenceBank DAM Connector (5.1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: Source type
hi: स्रोत प्रकार

en: Debug
hi: डिबग
