IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.0) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Title
es: Título

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Loop
es: Bucle

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Source type
es: Tipo de origen

en: Enable debug mode
es: Activar modo de depuración

en: Debug
es: Depurar

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Media settings
es: Configuración multimedia

en: Submit button text
es: Texto del botón de envío

en: URL to file
es: URL del archivo

en: Alternative text
es: Texto alternativo

en: Remote URL
es: URL remota

en: Media type
es: Tipos multimedia

en: "File" media source configuration
es: Configuración de fuente multimedia "Archivo"

en: Show playback controls
es: Mostrar controles de reproducción
