IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Loop
fi: Kierros

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Source type
fi: Lähdetyyppi

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Media settings
fi: Media-asetukset

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: URL to file
fi: Tiedoston osoite

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Media type
fi: Median tyyppi
