IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: URL to file
ug: دىن ھۆججەتكەURL
