IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής

en: URL to file
el: URL προς το αρχείο
