IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Source type
eu: Jatorri mota

en: Debug
eu: Araztu

en: URL to file
eu: URL-tik fitxategira
