IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Link text
jv: Teks pranala

en: URL to file
jv: URL marang berkas
