IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Loop
lv: Cilpa

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Select file
lv: Izvēlieties failu

en: Media settings
lv: Multivides iestatījumi

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: URL to file
lv: URL uz datni

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: "File" media source configuration
lv: "Fails" multivides avota konfigurācija
