IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.5) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: URL to file
bo: ཡིག་ཆའི་སྦྲེལ་གནས
