Intense (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: None
da: Ingen

en: Caption
da: Undertekst

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style
