Intense (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: None
et: Puudub

en: Media
et: Meedia

en: Caption
et: Pealkiri

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style
