Intense (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: None
km: គ្មាន

en: Media
km: មេឌៀ

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
