Intense (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: None
bo: མེད།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
