Intense (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: None
fr: Aucun(e)

en: Media
fr: Média

en: Caption
fr: Légende

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Caption: @caption
fr: Légende : @caption

en: Captions
fr: Légendes
