Intense (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: None
gl: Ningún

en: Media
gl: Medios

en: Caption
gl: Lenda

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
