Intense (8.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: None
ja: なし

en: Media
ja: メディア

en: Caption
ja: キャプション

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
