Intense (8.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: None
ru: Нет

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Caption
ru: Подпись

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style

en: Content image style
ru: Стиль изображения содержимого
