Intense (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: None
it: Nessuno

en: Caption
it: Didascalia

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Content image style
it: Stile immagine contenuto
