Intense (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: None
sv: Ingen

en: Caption
sv: Bildtext

en: Alt
sv: Alternativ

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style
