Intense (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: None
fa: هیچ

en: Media
fa: رسانه

en: Caption
fa: عنوان

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
