Intense (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: None
fi: Ei mitään

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
