Intense (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: None
ar: لا شيء

en: Media
ar: ميديا

en: Caption
ar: شرح

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
