Intense (8.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: None
cs: Žádné

en: Media
cs: Média

en: Caption
cs: Popisek

en: Alt
cs: Popisek (Alt)

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style
