Intense (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: None
vi: Không có

en: Media
vi: Phương tiện

en: Caption
vi: Đầu đề

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
