Intense (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: None
lt: Joks

en: Caption
lt: Antraštė

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Content image style
lt: Turinio paveiksliuko stilius
