Intense (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Media
ca: Multimèdia

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat
