Intense (8.x-2.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Media
el: Μέσα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε
