Intense (8.x-2.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Media
uk: Медіа

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено
