Intense (8.x-2.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Media
vi: Phương tiện

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt
