Intense (8.x-2.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Media
hi: मीडिया

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित
