Intense (8.x-2.3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Media
hu: Média

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített
