Intense (8.x-2.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
