Intense (8.x-2.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
