Intense (8.x-2.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Media
lv: Multivide

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts
