Intense (8.x-2.3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено
